20.09.2019 - Úspechy členov SK Hodkovce na IPSC EHC 2019 v Srbsku

Vážení streleckí priatelia a sympatizanti SK Hodkovce. Radi by sme Vás informovali o úspechoch našich členov Mariána Vyšného a Andreja Hrnčiarika na IPSC EHC 2019 v Srbsku.


Člen nášho klubu Andrej Hrnčiarik vybojoval na Majstrovstvách Európy v Srbsku 3. miesto v divízii Production Optics. Ďalší člen nášho klubu Marián Vyšný vybojoval 1. miesto v divízií Production Senior. Naši členovia súťažili aj v tímoch kde získali pre Slovensko ďalšie pekné umiestnenia : Andrej Hrnčiarik – Team Production Optics striebro a Marián Vyšný – Team Production Senior taktiež striebro. Srdečne blahoželáme našim kolegom a prajeme veľa síl a energie do ďalšieho tréningu.

Ing. Bystrik Zachar
predseda SK Hodkovce

Krátke video z IPSC EHC 2019 môžete sledovať TU.

Novinky a dianie v streleckom klube môžete sledovať TU.