18.03.2017 - Prednáška na tému "Legálne použitie zbrane na osobnú obranu"

Dňa 16.2.2017 sa uskutočnila v priestoroch Hotela Double Tree by Hilton prednáška na tému  "Legálne použitie zbrane na osobnú obranu", ktorú organizoval strelecký klub SK Hodkovce.


Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za Váš záujem a bohatú účasť. Veľmi ste prekvapili nielen nás, ale takisto našich odborných prednášajúcich - JUDr. Mareka Čecha, predsedu okresného súdu Prešov a MUDr. Martina Kováča, znalca z odboru súdneho lekárstva. 160 účastníkov tohoto podujatia si prišlo vypočuť informácie o nutnej obrane, krajnej núdzi, oprávnenom použití zbrane na osobnú obranu a strelných poraneniach z hľadiska súdno-lekárskej praxe.

Počas príprav na túto prednášku sme práve z dôvodu Vášho zvýšeného záujmu museli rokovať o väčších priestoroch s vedením Hotela Double Tree by Hilton, ktorému chceme tiež poďakovať za ústretové kroky pri realizácii tohoto event-u vo väčšej kongresovej miestnosti. Vyzdvihneme originálny Catering od DoubleTree by Hilton a poďakovanie patrí takisto spoločnosti 2 Create studio za ich podporu.

Blahoželáme víťazovi našej súťaže o VIP vstupenku a takisto víťazovi súťaže vrámci registrácie o hodnotnú cenu, ktorá bola vyžrebovaná z prvých 30 prihlásených a uhradených poplatkov (po spustení registrácie bola okamžite naplnená).

Teší nás hlavne záujem o stále aktuálnu tematiku. Prednáška veľmi zaujala účastníkov a bolo to vidno aj na diskusii, ktorá pokračovala individuálne s prednášajúcimi aj po skončení prednášky.

Ing. Bystrík Zachar
Predseda SK Hodkovce