29.06.2021 - Memoriál Miroslava Filčáka 2021

Dňa 27.6.2021 sa v priestoroch strelnice Rebelszone /pri obci Hodkovce, okres Košice-okolie/ uskutočnil Memoriál Miroslava Filčáka – priateľské stretnutie pri súťaži.


Memoriál sa uskutočnil za príjemného letného počasia v priateľskej a rodinnej atmosfére spojenej s grilovačkou a opekačkou. Naši najmenší sa zabavili hraním futbalu, paintbalom, streľbou zo vzduchovky pod dozorom skúsených rodičov. Starší absolvovali súťaž v mierenej streľbe podľa propozícií.

V kategórii ľubovoľná pištoľ alebo revolver – sa na stupne víťazov postavili strelci 1/ Ľubomír Filčák 2/ Ladislav Takáč ml., 3/ Peter Pavlisko. V kategórii puška 100 m boli ocenení 1/ Tomáš Vilinský 2/ Branislav Beke 3/ Ján Pavlisko . V kategórii puška veterán sa na stupne víťazov postavili 1/ Tomáš Vilinský 2/ Ladislav Nagy 3/ Ladislav Takáč ml. . V kategórii malokalibrovka – bolo poradie na stupňoch víťazov nasledovné – 1/ Ján Haščák 2/ Milan Molčak 3/ Ladislav Takáč ml. . Víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie stretnutie na našich klubových súťažiach v roku 2021.

Dianie a novinky v streleckom klube môžete sledovať TU.