22.04.2017 - Čo je nové v klube v roku 2017?

Vážení streleckí priatelia, radi by sme Vás informovali o najnovších aktivitách Streleckého klubu SK Hodkovce.


Koncom minulého roku sa na strelnici SK Hodkovce konal prvý ročník Rebels Rifle 2016 – puškový pretek Level I podľa pravidiel IPSC, o ktorom ste isto všetci počuli a poniektorí ste sa na ňom aj zúčastnili. Začiatkom tohto roka sme zorganizovali prednášku Nutná obrana a krajná núdza v Hoteli Hilton. Aktivity SK Hodkovce však na domácej pôde nekončia.
SK Hodkovce aktuálne spoluorganizujú medzinárodnú pištoľovú súťaž Rebels Trophy Level III podľa pravidiel IPSC v Čachticiach 13. a 14. mája 2017. Súťaž je spojená s charitatívnym podujatím, ktorého cieľom je pomoc rodinám s onkologicky chorým pacientom v hmotnej núdzi. Pretek bol kompletne obsadený vo veľmi krátkom čase. Vzhľadom na tento fakt ako aj charitatívny cieľ podujatia sa organizátori rozhodli navýšiť počet slotov a takto dať možnosť aj zatiaľ neregistrovaným strelcom zúčastniť sa a hlavne pomôcť. Viac informácií získate na stránke:

http://www.rebelszone.com/

Tu však stále aktivity SK Hodkovce nekončia. Pripravuje sa Rebels Camp pre našich najmenších a na jeseň je plánovaný druhý ročník Rebels Rifle 2017 – puškový pretek podľa pravidiel IPSC Level I na strelnici v Hodkovciach. O všetkých ďalších aktivitách Vás budeme včas informovať. V krátkom čase bude zverejnený kalendár pretekov na strelnici v Hodkovciach.

REBELS TROPHY with Charity Event – SPONSORS