29.07.2019 - Rebels Trophy 2019 in IPSC WORLD Magazine

Vážení streleckí priatelia, členovia a sympatizanti SK Hodkovce. V dňoch 1. a 2. júna 2019 sa za horúceho letného počasia na strelnici v Komárne uskutočnila Rebels Trophy 2019 – Majstrovstvá Slovenska – pištoľová súťaž Level III a PCC (pistol caliber carbine) súťaž Level III podľa pravidiel IPSC, ktorú organizoval Strelecký klub Rebels spolu s SK Hodkovce.


Súťažilo sa v kategóriách Classic, Revolver, Open, Production, Production optics, Production optics light, Standard a PCC. Celkovo sa na preteku zúčastnilo 272 domácich a zahraničných strelcov. Organizátori pripravili 21 náročných streleckých situácií, kde na každej situácii bolo aspoň jedno technické zariadenie. Bonusom aj tento rok bol Charity event stage pre všetkých, ktorí sa zapojili do podpory charitatívnej misie Rebels Trophy 2019, do podpory rodín detských pacientov s onkologickým ochorením v hmotnej núdzi. Aj tento rok nájdeme priamo rodiny v hmotnej núdzi s onkologicky chorými detičkami a v spolupráci so Svetielkom pomoci im rozdelíme priamo celú čiastku 3500 € vyzbieranú pri nákupe tombolových lístkov od strelcov.
Sme veľmi radi, že naša práca sa opäť stretla s pochopením a podporou sponzorov a strelcov a posunuli sme ju opäť na vyššiu úroveň. Pred vyhlásením výsledkov bola pripravená tombola s cenami od sponzorov súťaže. Ceny víťazom odovzdali prezident SADS a riaditeľ súťaže Ing. Bystrík Zachar a Ing. Janette Haviarová. Víťazom srdečne blahoželáme.

Nestáva sa často aby IPSC celosvetový magazín zverejnil článok o Slovensku resp. konkrétne o nejakom preteku. Rebels Trophy 2019 si všimli vo svete a je to odmena za našu tvrdú prácu počas 3 rokov jeho organizovania. Účasť strelcov z celej Európy, ale aj Macaa, Hongkongu a Číny je toho príkladom. Pre náš klub je to veľká reklama a česť na celosvetovej úrovni.

Posledné vydanie IPSC World Magazine môžete sledovať TU.

Veľká vďaka patrí všetkým členom z nášho klubu, ktorí nám pomáhajú s prípravou a stavaním preteku. Samozrejme veľká vďaka patrí sponzorom a partnerom nášho preteku, bez ktorých by sme sa nevypracovali tam kde sme.

Ďakujem veľmi pekne a teším sa na Vás o rok.

Bysťo

Novinky a dianie v streleckom klube môžete sledovať TU.