4.11.2017 - Rebels Trophy 2018

Vážení streleckí priatelia, v dňoch 2. a 3.6.2018 sa na strelnici v Čachticiach uskutoční pištoľová a pistol caliber carbine (PCC) súťaž Level III podľa pravidiel IPSC, ktorú spoluorganizuje Strelecký klub SK Hodkovce.


Súťažiť sa bude v kategóriách Classic, Revolver, Open, Production, Standard a Pistol Caliber Carbine (PCC). Organizátori opäť pripravia 13 zaujímavých streleckých situácií, ktoré preveria Vaše strelecké schopnosti. Môžete sa tešiť na množstvo technických zariadení: od kývačiek a preklápačiek cez dvojkývačky až po vláčik a oblúbených zajacov. Bonusom opäť bude Charity event stage pre všetkých, ktorí chcú podporiť charitatívnu misiu Rebels Trophy 2018 – podporu rodín detských onkologických pacientov v hmotnej núdzi v spolupráci s detským mobilným hospicom v Košiciach. Celkovo sa na tento účel počas Rebels Trophy 2017 vyzbierala pekná suma 1627 Eur. Pred vyhlásením výsledkov bude pripravená tombola s hodnotnými cenami od sponzorov súťaže. Riaditeľmi súťaže budú prezidentka SADS Ing. Janette Haviarová a I. viceprezident SADS Ing. Bystrík Zachar.
Absolventi miniligy SK Hodkovce ako aj všetci ostatní, neváhajte a registrujte sa čo najskôr a vyskúšajte si pretek úrovne Level III, ktorý organizuje náš predseda 🙂 . Registráciu neodkladajte, spúšťa sa 15.11.2017.