6.03.2020 - 2 CS Winter League

Vážení streleckí priatelia a sympatizanti streleckého klubu SK Hodkovce. Dňa 9. februára 2020 sa na strelnici Steam – Obchodné centrum Optima v Košiciach uskutočnila pištoľová súťaž – 3. kolo 2 CS Winter League Level I podľa pravidiel IPSC, ktorú zorganizoval výrobca športových dresov spoločnosť 2CS v spolupráci s Rebels tímom a klubom SK Hodkovce.


Súťažilo sa v kategóriách Open, Production a Standard. Celkovo sa na preteku zúčastnilo 52 strelcov. Organizátori pripravili 4 zaujímavé, ale aj technicky náročné strelecké situácie, ktoré preverili schopnosti všetkých strelcov. Na strelcov čakalo aj technické zariadenie – kývačka, ktorá vzhľadom na charakter preteku Level I bola bonusovým terčom. Celá súťaž sa niesla v priateľskej atmosfére.
Išlo o posledné kolo zimných podujatí 2 CS Winter League organizovaných na strelnici Steam – Optima v Košiciach, ktorá podporila a pripravila vynikajúce podmienky pre organizovanie súťaže. Pred vyhlásením výsledkov bola pripravená tombola s hodnotnými cenami od sponzorov súťaže. Ceny víťazom odovzdali riaditeľka súťaže Ing. Janette Haviarová a prezident SADS, predseda SK Hodkovce a riaditeľ súťaže Ing. Bystrík Zachar.
Liga sa stretla s veľkým záujmom strelcov a získala si množstvo nových priaznivcov dynamickej streľby podľa pravidiel IPSC. Vyhodnotené bolo 3. kolo zimnej ligy 2CS ako aj celá liga spolu. Víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na Vás na ďalších podujatiach organizovaných streleckým klubom SK Hodkovce pod záštitou SADS.

Výsledky jednotlivých kôl zimnej ligy 2 CS Winter League si môžete pozrieť TU a TU a TU.

Výsledky za celú ligu si môžete pozrieť TU.

Novinky a dianie v streleckom klube môžete sledovať TU.